Descriere
Oferta speciala in cos
Cumpara acest produs si ai pret special pentru:
Set Bosch 46 bucati pentru insurubare si chei tubulare
Atentie: Daca o comanda contine mai multe produse eligibile, oferta din cos va fi disponibila pentru un singur produs.
Oferta este disponibila in
cosul de cumparaturi.
Campania este valabila
in limita stocului disponibil.
Fierastrau circular de 165 mm cu acumulator de 18 V. Dispozitivul taie in mod eficient si foarte rapid placi de maxim 54 mm.
Greutatea redusa asigura manevrarea usoara a dispozitivului si mareste confortul muncii.
Reglare precisa a unghiului de inclinare si a adancimii de taiere.
Scut pentru lama de taiere, care dezvaluie lama numai atunci cand aparatul incepe taierea.
Sistem de extractie al prafului.
Maner care va permite sa lucrati confortabil si in siguranta cu o singura mana.
Picior de baza durabil si rigid cu o suprafata uniforma.
Indicator incarcare baterie.
Protectia impotriva supraincalzirii celulelor bateriilor.
Comparare cu alte produse din gama
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine |  |
|---|
| Pret | 37787 Lei |
|---|
| Denumire | Yato - YT-82810 - Fierastrau circular cu 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 165x16 mm |
|---|
| Cod articol | YT-82810 |
|---|
| Dimensiuni panza | 165x16 mm |
|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
|---|
| Demonstratie video | NU |
|---|
| Adancime de taiere 90 grade | 54 mm |
|---|
| Adancime de taiere 45 grade | 40 mm |
|---|
| Turatie la mers in gol | 3800 rpm |
|---|
| Compatibilitate cu sina de ghidare | NU |
|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
|---|
| Numar acumulatori | 1 |
|---|
| Capacitate acumulatori | 2 Ah |
|---|
| Set de livrare | 1 x acumulator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah
Incarcator |
|---|
| Motor fara perii | NU |
|---|
| Led de iluminare | NU |
|---|
| Valiza de transport | NU |
|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
|---|
| Greutate | 4.5 kg |
|---|
| Nivel putere sonora | 96 dB |
|---|
| Informatii suplimentare | Timp de incarcare: 1 h
|
|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
|---|
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Review-uri (0 review-uri)
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review