: Marti 12 Mai - Miercuri 13 MaiSolutia fara fir pentru profesionistii care lucreaza la aplicatii generale de taiere si de taiere. Facand parte din gama DEWALT 18 V XR, DCS570 are un motor fara perii, o viteza fara sarcina de 5500 rpm, o adancime maxima de taiere de 65 mm si reglarea variabila a unghiului oblic. Unitatea goala, bateriile si incarcatorul se vand separat.
Motor fara perii DEWALT pentru o durata de functionare extinsa, fiabilitate si durabilitate.
Ferastrau circular de uz general pentru taierea la rips, taierea transversala si taierea in bisturiu pentru lemn si alte materiale de constructii.
Reglare variabila a unghiului de taiere in unghi oblic pana la 57 de grade.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Dimensiuni panza | 184x16 mm |
| Demonstratie video | NU |
| Taiere | |
|---|---|
| Adancime de taiere 90 grade | 64 mm |
| Adancime de taiere 45 grade | 49 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 5500 rpm |
| Compatibilitate cu sina de ghidare | NU |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Dotari | |
|---|---|
| Motor fara perii | DA |
| Led de iluminare | NU |
| Valiza de transport | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 3.6 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 102 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review