Descriere
Fierastrau circular de 165 mm cu acumulator de 18 V.
Dispozitivul taie in mod eficient si foarte rapid placi de maxim 54 mm.
Greutatea redusa asigura manevrarea usoara a dispozitivului si mareste confortul muncii.
Reglare precisa a unghiului de inclinare si a adancimii de taiere.
Scut pentru lama de taiere, care dezvaluie lama numai atunci cand aparatul incepe taierea.
Sistem de extractie al prafului.
Maner care va permite sa lucrati confortabil si in siguranta cu o singura mana.
Picior de baza durabil si rigid cu o suprafata uniforma.
Indicator incarcare baterie.
Protectia impotriva supraincalzirii celulelor bateriilor.
Comparare cu alte produse din gama
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine |  |
|---|
| Pret | 37787 Lei |
|---|
| Denumire | Yato - YT-82810 - Fierastrau circular cu 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 165x16 mm |
|---|
| Cod articol | YT-82810 |
|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
|---|
| Dimensiuni panza | 165x16 mm |
|---|
| Demonstratie video | NU |
|---|
| Adancime de taiere 45 grade | 40 mm |
|---|
| Adancime de taiere 90 grade | 54 mm |
|---|
| Turatie la mers in gol | 3800 rpm |
|---|
| Compatibilitate cu sina de ghidare | NU |
|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
|---|
| Capacitate acumulatori | 2 Ah |
|---|
| Numar acumulatori | 1 |
|---|
| Set de livrare | 1 x acumulator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah
Incarcator |
|---|
| Motor fara perii | NU |
|---|
| Led de iluminare | NU |
|---|
| Valiza de transport | NU |
|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
|---|
| Greutate | 4.5 kg |
|---|
| Nivel putere sonora | 96 dB |
|---|
| Informatii suplimentare | Timp de incarcare: 1 h
|
|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
|---|
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Review-uri (0 review-uri)
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review