: Joi 28 Mai - Vineri 29 MaiMasina de gaurit si insurubat extrem de compacta pentru insurubare eficienta.
Insurubare si gaurire mai eficiente datorita cuplului moale si dur mai mare de 25 Nm si, respectiv, 52 Nm.
Lucru usor in spatii inguste datorita designului compact, cu o lungime remarcabila a capului de numai 146 mm.
Durata de viata mai lunga a sculei datorita motorului fara perii.
Durabil si robust cu mandrina metalica pentru insurubare si gaurire de inalta calitate.
GSR18V-52 Professional face ca insurubarea si gaurirea sa fie mai eficiente datorita cuplului sau moale si dur mai mare, de 25 Nm si, respectiv, 52 Nm. Spatiile inguste, greu accesibile nu reprezinta o problema pentru lungimea impresionanta de doar 146 mm a capului acestei scule compacte. In plus, obtii o durata de viata mai lunga a sculei datorita motorului sau fara perii, cu mai putina uzura. Aceasta masina de gaurit si insurubat durabila are o mandrina metalica robusta pentru insurubare si gaurire de inalta calitate.
GSR18V-52 Professional este destinata in principal tamplarilor, instalatorilor de dulapuri si electricianilor.
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim gaurire otel | 10 mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | 35 mm |
| Diametru maxim suruburi | 10 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte de viteza | 2 trepte |
| Trepte moment de torsiune | 20 |
| Turatie la mers in gol | 1900 rpm |
| Valoare vibratii emise | 12.6 m/s2 |
| Moment de torsiune | 70 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Domeniu prindere mandrina | 13 mm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Timp incarcare | - min |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Led de iluminare | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Indicator nivel de incarcare | NU |
| Functie impuls | NU |
| Mandrina detasabila | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | Valiza de transport si depozitare L-BOXX 136 |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.92 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 97 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 146x75x204 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
|---|---|---|---|---|---|
| Pret | 48930 Lei | 59299 Lei | 118922 Lei | 93890 Lei | 142820 Lei |
| Denumire | Bosch - GSR 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 70 Nm | Bosch - GSR 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 70 Nm, valiza speciala | Bosch - GSR 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2/4 Ah, 70 Nm, valiza speciala | Bosch - GSR 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 70 Nm, valiza plastic | Bosch - GSR 18V-52 - Masina de gaurit si insurubat cu 3 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, 70 Nm, valiza speciala |
| Cod articol | 06019S0020 | 06019S0021 | 06019S0024 | 06019S0025 | 06019S0027 |
| Clasa de utilizare | Profesionala | Profesionala | Profesionala | Profesionala | Profesionala |
| Demonstratie video | NU | NU | NU | NU | NU |
| Diametru maxim gaurire lemn | 35 mm | 35 mm | 35 mm | 35 mm | 35 mm |
| Diametru maxim gaurire otel | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm |
| Diametru maxim suruburi | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm | 10 mm |
| Trepte de viteza | 2 trepte | 2 trepte | 2 trepte | 2 trepte | 2 trepte |
| Moment de torsiune | 70 Nm | 70 Nm | 70 Nm | 70 Nm | 70 Nm |
| Valoare vibratii emise | 12.6 m/s2 | 12.6 m/s2 | 12.6 m/s2 | 12.6 m/s2 | 12.6 m/s2 |
| Trepte moment de torsiune | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Turatie la mers in gol | 1900 rpm | 1900 rpm | 1900 rpm | 1900 rpm | 1900 rpm |
| Domeniu prindere mandrina | 13 mm | 13 mm | 13 mm | 13 mm | 13 mm |
| Numar acumulatori | 0 acumulatori | 0 acumulatori | 2 acumulatori | 2 acumulatori | 3 acumulatori |
| Tensiune acumulatori | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V |
| Tip acumulatori | Li-Ion | Li-Ion | Li-Ion | Li-Ion | Li-Ion |
| Timp incarcare | - min | - min | - min | - min | - min |
| Capacitate acumulatori | - Ah | - Ah | 2/4 Ah | 2 Ah | 5 Ah |
| Mandrina detasabila | NU | NU | NU | NU | NU |
| Functie impuls | NU | NU | NU | NU | NU |
| Indicator nivel de incarcare | NU | NU | NU | NU | NU |
| Motor fara perii | DA | DA | DA | DA | DA |
| Led de iluminare | DA | DA | DA | DA | DA |
| Set de livrare | Cutie de carton | Valiza de transport si depozitare L-BOXX 136 | 1 x acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 4 Ah 1 x acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator rapid GAL 18V-40 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 136 | 2 x acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator rapid GAL 18V-20 Valiza de transport si depozitare L-Case | 3 x acumulator GBA, Li-Ion, 18 V, 5 Ah Incarcator rapid GAL 18V-40 Valiza de transport si depozitare L-BOXX 136 |
| Valiza de transport | NU | speciala | speciala | plastic | speciala |
| Accesorii suplimentare | NU | NU | NU | NU | NU |
| Greutate | 0.92 kg | 0.92 kg | 0.92 kg | 0.92 kg | 0.92 kg |
| Nivel putere sonora | 97 dB | 97 dB | 97 dB | 97 dB | 97 dB |
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 146x75x204 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! | Dimensiuni(LxlxH): 146x75x204 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! | Dimensiuni(LxlxH): 146x75x204 mm | Dimensiuni(LxlxH): 146x75x204 mm | Dimensiuni(LxlxH): 146x75x204 mm |
| Garantie persoane fizice | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni | 12 luni | 12 luni | 12 luni | 12 luni |
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review