Produsul face parte din Campania Zilele Metalului (pana pe 2 iunie, in limita stocurilor).
: Miercuri 3 Iun - Joi 4 IunBurghie pentru metal, tip HSS-TiN, DIN 338
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru burghiu | 3.2 mm |
| Lungime utila | 36 mm |
| Lungime totala | 65 mm |
| Diametru tija | 3.2 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-TIN |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metale feroase |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review