Descriere
Oferta speciala in cos
Cumpara acest produs si ai pret special pentru:
Set Bosch 46 bucati pentru insurubare si chei tubulare
Atentie: Daca o comanda contine mai multe produse eligibile, oferta din cos va fi disponibila pentru un singur produs.
Oferta este disponibila in
cosul de cumparaturi.
Campania este valabila
in limita stocului disponibil.
Fierastraul circular Einhell TE-TS 36/210 Li este un instrument de baza ideal si compact pentru oricine efectueaza lucrari de prelucrare a lemnului, inclusiv pentru utilizare mobila.
Masa din aluminiu este usoara si rezistenta.
Pentru piese late, masa are o extensie pe partea dreapta. inaltimea lamei de fierastrau este reglabila in mod continuu, iar lama poate fi inclinata cu 45 grade spre stanga.
Produsul este prevazut cu un opritor unghiular pentru taieri oblice de la -60 la + 60 grade si cu un opritor paralel.
De asemenea, este inclusa o lama de fierastrau din carbura de inalta calitate, foarte subtire pentru taieri fine si functionarea cu economie de energie.
Sunt prevazuti pe carcasa si protectia lamei de fierastrau conectori de extragere praf.
Functia de pornire lina protejeaza atat motorul cat si reductorul.
Conectori extractor pe carcasa si lama pentru mai putina mizerie.
Opritor paralel ultra-rezistent pt. taieri longitudinale exacte.
Suporti pentru depozitarea tuturor atasamentelor pe echipament.
Extinderea latimii mesei in partea dreapta pentru piese mai late.
Mic si compact, ideal pentru spatii limitate sau utilizare mobila.
Masa robusta din aluminiu usoara cu alunecare perfecta.
Lama reglabila in inaltime, pentru siguranta suplimentara.
Lama poate fi inclinata continuu pana la 45 grade pentru taieri oblice.
Opritor unghiular pentru taieri precise de la -60 pana la + 60 grade.
Lama carbura inalta calitate dezvoltata pt. fierastraiele fara fir.
Power X-Change (PXC) - Acumulatorii si incarcatoarele PXC se potrivesc cu toate uneltele electrice, masinile de gradinarit si aspiratoarele din gama PXC.
Comparare cu alte produse din gama
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine |  |
|---|
| Pret | 107157 Lei |
|---|
| Denumire | Einhell - TE-TS 36/210 Li PXC - Fierastrau circular de masa fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 210x30 mm |
|---|
| Cod articol | 4340450 |
|---|
| Dimensiuni panza | 210x30 mm |
|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
|---|
| Demonstratie video | NU |
|---|
| Adancime de taiere 45 grade | 45 mm |
|---|
| Adancime de taiere 90 grade | 70 mm |
|---|
| Turatie la mers in gol | 3800 rpm |
|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
|---|
| Numar acumulatori | 0 |
|---|
| Capacitate acumulatori | - Ah |
|---|
| Set de livrare | - |
|---|
| Motor fara perii | NU |
|---|
| Turatie constanta | NU |
|---|
| Functie de glisare | DA |
|---|
| Picioare de sustinere | NU |
|---|
| Lungime masa de lucru | 480 mm |
|---|
| Greutate | 17.7 kg |
|---|
| Latime masa de lucru | 467 mm |
|---|
| Nivel putere sonora | 102.5 dB |
|---|
| Informatii suplimentare | Extensie masa telescopica: 370 mm
Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare!
Masina functioneaza cu 2 acumulatori PXC, 18 V! |
|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
|---|
| Garantie persoane juridice | 24 luni |
Review-uri (0 review-uri)
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review