Fierastraul circular de masa fara fir Einhell TE-TS 36/10 T Li-Solo combina puterea puternica cu flexibilitatea maxima.
Ca parte a sistemului Power X-Change, bateriile din serie pot fi combinate flexibil.
Datorita tehnologiei Twin-Pack, fierastraul functioneaza cu doua baterii de 18 V si atinge o turatie de mers in gol de 3.800 rpm - pentru taieri puternice si precise fara cablu de alimentare.
Masa robusta din aluminiu ofera proprietati excelente de alunecare si asigura o ghidare precisa a materialului, cu o capacitate maxima de taiere de 660 mm pe partea dreapta.
Lama de fierastrau, care poate fi inclinata continuu cu pana la 45° spre stanga, permite taieri in unghi precise, in timp ce inaltimea de taiere poate fi reglata flexibil pana la maximum 89 mm.
Ghidajul paralel robust pentru taieri longitudinale precise si opritorul unghiular cu grila de reglare de 15° asigura o precizie maxima, inclusiv pentru taieri in unghi de la -60° pana la +60°.
Pornirea lina si protectia la suprasarcina protejeaza motorul si transmisia, asigurand o durata lunga de viata.
Tija de impingere inclusa ofera siguranta maxima, permitand ghidarea sigura a materialului si reducand la minimum riscul de accidentare.
Toate accesoriile pot fi depozitate in suportul practic pentru accesorii direct pe dispozitiv.
Fierastraul circular cu acumulator TE-TS 36/10 T Li-Solo este livrat cu o lama de fierastrau HW/TCT 254.
Bateriile si incarcatorul sunt disponibile separat, de exemplu ca un kit de pornire convenabil.
Membru al familiei Power X-Change, necesita 2 baterii de 18 V.
Reglare continua a inaltimii lamei de fierastrau.
Lama de fierastrau inclinabila continuu (45° spre stanga).
Functie de pornire lina pentru a proteja motorul si transmisia.
Masa robusta din aluminiu pentru ghidare perfecta.
Ghidaj paralel robust pentru taieri precise.
Opritor unghiular din aluminiu cu grila de reglare de 15°.
Extensie masa in dreapta pentru piese mai late.
Conexiunea incorporata pentru aspirarea prafului permite o lucru curat.
Suport practic pentru accesorii direct pe dispozitiv.
Include 1x lama de fierastrau HW/TCT.
Include tija de impingere.
Se livreaza fara baterie sau incarcator (disponibile separat).
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Dimensiuni panza | 254x30 mm |
| Demonstratie video | NU |
| Taiere | |
|---|---|
| Adancime de taiere 90 grade | 89 mm |
| Adancime de taiere 45 grade | 63 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 3800 rpm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Dotari | |
|---|---|
| Turatie constanta | NU |
| Functie de glisare | NU |
| Picioare de sustinere | NU |
| Motor fara perii | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime masa de lucru | - mm |
| Latime masa de lucru | - mm |
| Greutate | 17.5 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Bat culisant inclus in livrare Extensie masa dreapta: Da Extensie masa stanga: Nu Fixarea gardului de protectie: Fata/spate Inclinarea panzei de fierastrau Materialul bancului de lucru: Aluminiu Numar de dinti ai panzei de fierastrau 1: 24 pcs Oprire unghiulara max.: 60 grade Oprire unghiulara min.: -60 grade Panza de fierastrau tip 1: HW/TCT Protectie la suprasarcina Reglare inaltime panza de fierastrau Pornire lina Suport pentru accesorii Tensiunea motorului: 36 V Tip de aspiratie: Pe carcasa Tipul de motor: Motor cu perii Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! Masina functioneaza cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 24 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review