Un fierastrau mic, fara fir, conceput pentru taierea lemnului in timpul lucrarilor de gradinarit si de montare acoperis.
Perfect pentru taierea rapida a ramurilor de copaci, arbusti, aschii de lemn si pentru taierea elementelor de arhitectura din gradina.
Este alimentat de un acumulator compatibil cu dispozitivele din sistem Sthor 20V.
Manerul anti-alunecare permite o prindere ferma in timpul lucrului.
Un buton suplimentar, amplasat in partea de sus a carcasei, protejeaza impotriva pornirii accidentale.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Volum rezervor ulei | - l |
| Demonstratie video | NU |
| Lungime lama | 12.7 cm |
| Viteza lant | 5 m/s |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | 2.5 m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 20 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Timp incarcare | - min |
| Dotari | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.93 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 90 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review