Ideal pentru taierea lungimilor de metal, inclusiv a tijei filetate, a unistrutului si a tevilor de otel.
Creeaza putine sau deloc scantei la taierea metalului.
Cadranul cu viteza variabila permite utilizatorului un control complet in toate aplicatiile cu materiale.
Capacitate de taiere de 46 mm.
Proiectat pentru utilizare cu o singura mana, unitatea este bine echilibrata si usor de manevrat in toate orientarile, inclusiv deasupra capului.
Taieturile netede lasa suprafetele fara bavuri.
Include o cutie de trusa robusta compatibila cu TSTAK.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU buc |
| Dimensiune panglica | 690x12.7 mm |
| Viteza de taiere | 1.9 m/sec |
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Capacitate de taiere | 46 mm |
| Demonstratie video | NU |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | 2.5 m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Numar acumulatori | 0 |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Led de iluminare | NU |
| Motor fara perii | DA |
| Set de livrare | Valiza de transport si depozitare TSTAK |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 3 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 88 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review