: Vineri 5 Iun - Luni 8 IunProtectii de taiere de inalta performanta pentru aplicatii profesionale de taiere a betonului fara praf pe cele mai dificile santiere.
Kitul compus din aparatoarea de taiere de 230 mm si polizorul unghiular cu cablu de 2200 W permite utilizatorilor sa taie cu precizie in toate materialele, cu un control de adancime incorporat.
Blocarea axului pentru schimbarea rapida a discului.
Motor protejat impotriva abraziunii pentru o durabilitate sporita.
Manerul lateral cu doua pozitii permite utilizatorului sa optimizeze pozitia manerului pentru a oferi un confort maxim
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru disc | 230 mm |
| Demonstratie video | DA |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 2200 W |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | 7.1 m/s2 |
| Turatie la mers in gol | 6600 rpm |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Maner antivibratii | NU |
| Turatie constanta | NU |
| Protectie la suprasarcina | NU |
| Maner rotativ | NU |
| Aparatoare rapida | NU |
| Pornire lina | NU |
| Turatie reglabila | DA |
| Piulita rapida | NU |
| Protectie la repornire | NU |
| Accesorii suplimentare | DA |
| Set de livrare | Aparatoare pentru taiere in beton 230 mm DWE46229-XJ Maner lateral Flansa interioara si exterioara de prindere a discului Cheie fixa |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 5.2 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 104 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Sistem de prindere: M14 Lungime: 490 mm Inaltime: 151 mm |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review