: Joi 28 Mai - Vineri 29 MaiFerastraul sabie ergonomic pentru taiere rapida si lina.
Taiere rapida si fara efort datorita motorului puternic fara perii.
Mai putina oboseala atunci cand lucrezi pentru perioade lungi de timp datorita designului compact si usor.
Confortabil si usor de utilizat datorita vibratiilor reduse.
Modelul cu acumulator GSA18V-280 face taierea rapida si fara efort datorita motorului sau puternic fara perii de 18 V. Cu acest ferastrau poti lucra mai mult fara a obosi datorita designului sau simplificat si usor. De asemenea, GSA18V-280 este confortabil si usor de utilizat, deoarece mecanismul sau inovator de contrabalansare minimizeaza vibratiile.
GSA18V-280 este destinat pentru taierea tevilor din PVC si metal, precum si pentru lucrari de demolare a ramelor din lemn, placajului, placilor laminate, ramelor metalice, suruburilor, gips-cartonului si caramizii AAC.
Informatii aditionale.
GSA18V-280 este dotat cu un suport de panza fara scule, un declansator cu viteza variabila si o placa de sprijin pivotanta.
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Caracteristici Alternator | |
|---|---|
| Motor fara perii | DA |
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Taiere-Pendulare | |
|---|---|
| Adancime de taiere in otel | 150 mm |
| Adancime de taiere in lemn | 250 mm |
| Lungime cursa taiere | 28 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Numar de curse in gol | 3100 cpm |
| Valoare vibratii emise | 8.2 m/s2 |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 0 |
| Timp incarcare | - min |
| Dotari | |
|---|---|
| Led de iluminare | NU |
| Protectie la suprasarcina | NU |
| Valiza de transport | speciala |
| Turatie reglabila | DA |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 1 panza de ferastrau sabie S 922 EF, Flexible for Metal 1 panza de ferastrau sabie S 922 HF, Flexible for Wood + Metal Valiza de transport si depozitare L-Boxx |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 2.5 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 99 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 423x90x167 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine | ![]() | ![]() |
|---|---|---|
| Pret | 69263 Lei | 83521 Lei |
| Denumire | Bosch - GSA 18V-280 - Fierastrau sabie fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 28 mm | Bosch - GSA 18V-280 - Fierastrau sabie fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 28 mm, valiza speciala |
| Cod articol | 06016D1000 | 06016D1001 |
| Motor fara perii | DA | DA |
| Clasa de utilizare | Profesionala | Profesionala |
| Demonstratie video | NU | NU |
| Lungime cursa taiere | 28 mm | 28 mm |
| Adancime de taiere in otel | 150 mm | 150 mm |
| Adancime de taiere in lemn | 250 mm | 250 mm |
| Valoare vibratii emise | 8.2 m/s2 | 8.2 m/s2 |
| Numar de curse in gol | 3100 cpm | 3100 cpm |
| Timp incarcare | - min | - min |
| Tip acumulatori | Li-Ion | Li-Ion |
| Tensiune acumulatori | 18 V | 18 V |
| Capacitate acumulatori | - Ah | - Ah |
| Numar acumulatori | 0 | 0 |
| Set de livrare | 1 panza de ferastrau sabie S 922 EF, Flexible for Metal 1 panza de ferastrau sabie S 922 HF, Flexible for Wood + Metal | 1 panza de ferastrau sabie S 922 EF, Flexible for Metal 1 panza de ferastrau sabie S 922 HF, Flexible for Wood + Metal Valiza de transport si depozitare L-Boxx |
| Led de iluminare | NU | NU |
| Valiza de transport | NU | speciala |
| Protectie la suprasarcina | NU | NU |
| Accesorii suplimentare | NU | NU |
| Turatie reglabila | DA | DA |
| Greutate | 2.5 kg | 2.5 kg |
| Nivel putere sonora | 99 dB | 99 dB |
| Informatii suplimentare | Dimensiuni(LxlxH): 423x90x167 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! | Dimensiuni(LxlxH): 423x90x167 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie persoane fizice | 24 luni | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni | 12 luni |
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review