Raider RDP-SEP20 + RDP-KRSA20 + RDP-SBS20 - Rindea
, 82 mm + Slefuitor cu excentric, 125 mm + Slefuitor cu banda, 75x457 mm + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, 4/2 Ah + geanta textila
1 / 1
product-prev-00
Dealer autorizat Raider
Vezi toate produsele
Oferta de produse Raider
Cod unic produs: 030330
91704 Lei
In stoc depozit
ADAUGA IN COS
Rate de la 46,21 Lei/luna
| Verifica limita maxima
Comanda telefonic
0374.770.344 Luni pana Vineri intre 8 - 18Comanda pe Whatsapp
Comanda email
Cod unic produs: 030330
Ridicare personala din:
  • Showroom: incepand cu Luni 18 Mai, dupa ora 16:00
    Blvd Tudor Vladimirescu nr 41, Bucuresti
    (vezi harta )
Livrare prin curier:
  • Marti 19 Mai - Miercuri 20 Mai
Beneficii:
Descriere
Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:
1 x Raider - RDP-SEP20 - Rindea fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 82 mm
1 x Raider - RDP-KRSA20 - Slefuitor cu excentric fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 125 mm
1 x Raider - RDP-SBS20 - Slefuitor cu banda fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 75x457 mm
10 x Raider - Foaie abraziva rotunda
5 x Raider - Banda slefuire
1 x Raider - RDP-R20 - Acumulator, Li-Ion, 20 V, 4 Ah
1 x Raider - RDP-R20 - Acumulator, Li-Ion, 20 V, 2 Ah
1 x Raider - Incarcator
1 x Raider - RD02 RD - Cleste multitool
1 x Raider - Geanta textila, 18 inch
Specificații tehnice
Dotari
Set de livrare 1 x Raider - RDP-SEP20 - Rindea fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 82 mm
5 x Raider - Banda slefuire
1 x Raider - Incarcator