| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru | 12 mm |
| Diametru tija | 6 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip de gaurire | gaurire uscata |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | ceramica |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 35 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Festool - CLEANTEC CTM 26 E AC - Aspirator umed-uscat, 1200 W, 240 mbar, 26 l, priza scule electrice
Lund - 67888 - Pungi pentru ambalare in vid, 250x350 mm, 50 bucati, 67880, 67882
Unior - 161/2 - Cheie combinata, 13 mm, clichet reversibil, tija articulata
Bosch - 2608585940 - Burghiu metal HSS-G, 12x100x151 mm
Karcher - T 11/1 Classic HEPA - Aspirator particule uscate, 850 W, 235 mbar, 11 l
Yato - YT-0645 - Set 2 clesti pentru benzi si conducte, 217, 254 mm
Pachet Bosch - GLI 18V-2200 C PRO + 1600A01B9Y - Lampa + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]