| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru | 25 mm |
| Diametru tija | 6 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip de gaurire | gaurire uscata |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | ceramica |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 35 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Raider - 157774 - Carota ceramica, 6x35 mm
Raider - 157775 - Carota ceramica, 8x35 mm
Raider - 157777 - Carota ceramica, 12x35 mm
Raider - 157779 - Carota ceramica, 30x35 mm
Raider - 157780 - Carota ceramica, 35x35 mm
Raider - 157781 - Carota ceramica, 44x35 mmIstoricul tau de navigare
Einhell - TC-TS 210 - Fierastrau circular de masa, 900 W, 210x30 mm
Bosch - 2608585940 - Burghiu metal HSS-G, 12x100x151 mm
Yato - YT-09958 - Lama rezerva, YT-09955, 5 bucati
Yato - YT-3082 - Dreptar zidarie, 200 cm, fara bula de aer
Yato - YT-3081 - Dreptar zidarie, 150 cm, fara bula de aer
Raider - 157112 - Set burghie metal, HSS-CO, 2-8 mm, tija cilindrica, 6 bucati
Bosch - EXPERT Diamond Metal Wheel - Disc diamantat de taiere segmentat, 230x22.2x- mm, taiere uscata
Klingspor - SMT 674 Supra CEVOLUTION - Disc lamelar, profil convex, 125x22.2 mm, granulatie 60
Festool - RS-Sort/5 - Set panze fierastrau sabie, mixt, - mm, - dinti/inch, dantura mixta, 5 bucati
Vorel - 53710 - Antrenor cu patrat cu parghie glisanta, 3/4 inch
Bosch - 2608585916 - Set burghie metal, HSS-G, 4 mm, tija cilindrica, 2 bucati
Yato - YT-60784 - Panza fierastrau circular, lemn, 305x30x3.2 mm, 60 dinti
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]