: Vineri 5 Iun - Luni 8 IunAliniere de inalta precizie cu vizibilitate excelenta in intreaga incapere.
Linie orizontala proiectata la 360 grade pentru aliniere precisa in interiorul intregii incaperi.
Linie verticala perfect nivelata pentru si mai multa flexibilitate.
Corespunde standardelor IP54 de protectie impotriva patrunderii prafului si a stropilor de apa.
Acumulator litiu-ion integrat de 3,6 V cu incarcare USB-C pe aparat.
Tehnologie cu laser verde: vizibilitate de patru ori mai buna chiar si in conditii de luminozitate puternica.
Linii laser exacte, clare, cu o precizie de +/- 0,4 mm/m si interval de autonivelare.
Dotate cu caracteristici de sustenabilitate; afla mai multe detalii mai jos.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Precizie | +/-0.4 mm/m |
| Clasa laser | 2 |
| Domeniu de lucru | 30 m |
| Domeniu de lucru cu receptor | - m |
| Demonstratie video | NU |
| Numar linii laser | 2 |
| Domeniu de autonivelare | +/-4 grade |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Timp de nivelare | 4 s |
| Durata de functionare maxima | - h |
| Temperatura de lucru | -5/+40 grade C |
| Proiectie 360 de grade | DA |
| Alimentare curent | 1 acumulator BA, 3.6 V, 2 Ah |
| Culoare fascicul laser | fascicul verde |
| Filet stativ | 1/4 inch |
| Dotari | |
|---|---|
| Trepied | DA |
| Valiza de transport | geanta textila |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Receptor laser | NU |
| Suport de perete | DA |
| Set de livrare | 1 acumulator BA, 3.6 V, 2 Ah Stativ TT 120 Clema universala MM 3 Husa |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.5 kg |
| Lungime | 123 mm |
| Latime | 62 mm |
| Inaltime | 125 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dioda laser: 500 – 540 nm Unghi de deschidere: 120 grade Timp de incarcare: 4 h |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine | ![]() | ![]() | ![]() |
|---|---|---|---|
| Pret | 66028 Lei | 76094 Lei | 82097 Lei |
| Denumire | Bosch - PLL360-15G - Nivela laser cu linii, 30 m, +/-0.4 mm/m, 2 linii laser, fascicul verde, proiectie 360 grade | Bosch - PLL360-15G - Nivela laser cu linii, 30 m, +/-0.4 mm/m, 2 linii laser, fascicul verde, proiectie 360 grade, trepied, geanta textila | Bosch - PLL360-15G - Nivela laser cu linii, 30 m, +/-0.4 mm/m, 2 linii laser, fascicul verde, proiectie 360 grade, suport perete, trepied, geanta textila |
| Cod articol | 0603663K00 | 0603663K01 | 0603663K02 |
| Domeniu de lucru cu receptor | - m | - m | - m |
| Domeniu de lucru | 30 m | 30 m | 30 m |
| Domeniu de autonivelare | +/-4 grade | +/-4 grade | +/-4 grade |
| Precizie | +/-0.4 mm/m | +/-0.4 mm/m | +/-0.4 mm/m |
| Clasa laser | 2 | 2 | 2 |
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala | Semi-profesionala | Semi-profesionala |
| Demonstratie video | NU | NU | NU |
| Numar linii laser | 2 | 2 | 2 |
| Filet stativ | 1/4 inch | 1/4 inch | 1/4 inch |
| Durata de functionare maxima | - h | - h | - h |
| Alimentare curent | 1 acumulator BA, 3.6 V, 2 Ah | 1 acumulator BA, 3.6 V, 2 Ah | 1 acumulator BA, 3.6 V, 2 Ah |
| Timp de nivelare | 4 s | 4 s | 4 s |
| Temperatura de lucru | -5/+40 grade C | -5/+40 grade C | -5/+40 grade C |
| Proiectie 360 de grade | DA | DA | DA |
| Culoare fascicul laser | fascicul verde | fascicul verde | fascicul verde |
| Set de livrare | 1 acumulator BA, 3.6 V, 2 Ah | 1 acumulator BA, 3.6 V, 2 Ah Stativ TT 120 Husa | 1 acumulator BA, 3.6 V, 2 Ah Stativ TT 120 Clema universala MM 3 Husa |
| Valiza de transport | NU | geanta textila | geanta textila |
| Accesorii suplimentare | NU | NU | NU |
| Receptor laser | NU | NU | NU |
| Suport de perete | NU | NU | DA |
| Trepied | NU | DA | DA |
| Latime | 62 mm | 62 mm | 62 mm |
| Greutate | 0.5 kg | 0.5 kg | 0.5 kg |
| Inaltime | 125 mm | 125 mm | 125 mm |
| Lungime | 123 mm | 123 mm | 123 mm |
| Informatii suplimentare | Dioda laser: 500 – 540 nm Unghi de deschidere: 120 grade Timp de incarcare: 4 h | Dioda laser: 500 – 540 nm Unghi de deschidere: 120 grade Timp de incarcare: 4 h | Dioda laser: 500 – 540 nm Unghi de deschidere: 120 grade Timp de incarcare: 4 h |
| Garantie persoane fizice | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni | 12 luni | 12 luni |
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review