: Marti 5 Mai - Miercuri 6 MaiTundere rapida pentru gazon de pana la 200 m2.
Configurare usoara cu 3 butoane, de la depozitare la tundere in cateva secunde.
Sistemul SmartVision permite configurarea fara cablu si fara infrastructura.
Libertate semi-autonoma de a tunde mai multe peluze si zone de pana la 200 m2.
Disc cu 3 lame cu latime de taiere de 18 cm.
Inaltime de taiere reglabila de la 20 la 60 mm pentru rezultate personalizate.
SpotMow vizeaza anumite petice pentru o acoperire complet suficienta a gazonului.
POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 acumulator, 10+ marci, 150+ produse.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Suprafata maxima de lucru | 200 m2 |
| Sistem de taiere | disc cu 3 lame |
| Demonstratie video | NU |
| Inaltime de taiere | 20-60 mm |
| Latime de taiere | 18 cm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Numar acumulatori | 1 |
| Capacitate acumulatori | 5 Ah |
| Dotari | |
|---|---|
| Motor fara perii | NU |
| Senzor de ploaie | NU |
| Senzor de ridicare | NU |
| Senzor de inclinare | NU |
| Indicator nivel de incarcare | NU |
| Reglarea suprafetei de lucru | NU |
| Accesorii suplimentare | DA |
| Set de livrare | 1 acumulator, Li-Ion, PBA, 18 V, 5 Ah Incarcator AL 18V-44 Cutit de schimb |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | - kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
Vrei sa compari cu alt produs din gama ? CLICK Aici 
| Imagine | ![]() | ![]() |
|---|---|---|
| Pret | 225674 Lei | 229453 Lei |
| Denumire | Bosch - VISIMOW18V-200 - Robot de tuns gazon, 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, 200 m2 | Bosch - VISIMOW18V-200 - Robot de tuns gazon, 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, 200 m2, accesorii suplimentare |
| Cod articol | 06008E1100 | 06008E1102 |
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala | Semi-profesionala |
| Latime de taiere | 18 cm | 18 cm |
| Inaltime de taiere | 20-60 mm | 20-60 mm |
| Sistem de taiere | disc cu 3 lame | disc cu 3 lame |
| Suprafata maxima de lucru | 200 m2 | 200 m2 |
| Demonstratie video | NU | NU |
| Tip acumulatori | Li-Ion | Li-Ion |
| Tensiune acumulatori | 18 V | 18 V |
| Numar acumulatori | 1 | 1 |
| Capacitate acumulatori | 5 Ah | 5 Ah |
| Set de livrare | 1 acumulator, Li-Ion, PBA, 18 V, 5 Ah Incarcator AL 18V-44 | 1 acumulator, Li-Ion, PBA, 18 V, 5 Ah Incarcator AL 18V-44 Cutit de schimb |
| Motor fara perii | NU | NU |
| Senzor de ploaie | NU | NU |
| Senzor de ridicare | NU | NU |
| Senzor de inclinare | NU | NU |
| Indicator nivel de incarcare | NU | NU |
| Reglarea suprafetei de lucru | NU | NU |
| Accesorii suplimentare | NU | DA |
| Greutate | - kg | - kg |
| Nivel putere sonora | - dB | - dB |
| Garantie persoane fizice | 24 luni | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni | 12 luni |
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review