| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Latime lama | 100 mm |
| Inaltime lama | - mm |
| Material lama | otel carbon |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Material coada | fara coada |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.2 kg |
| Lungime coada | - cm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Lungime totala: 190 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Evotools - 633016 - Sapa fara coada, 320 mm, otel carbon
Evotools - 674397 - Sapa fara coada, 290 mm, otel carbon
Evotools - 633040 - Sapa fara coada, 220 mm, otel carbon
Evotools - 677109 - Sapa fara coada, 230 mm, otel carbon
Evotools - 681292 - Sapa fara coada, 45 mm, otelIstoricul tau de navigare
Einhell - TE-HP - Kit spumare, 400 ml, TC-HP 90, TC-HP 130, TE-HP 140, TE-HP 170
Evotools - 673448 - Electrozi rutilici/supertit, 3.2x300 mm, 1 kg
Media Line - ML-P70 - Placa compactoare, unidirectionala, 510x370 mm, Loncin, G200F, 6.5 CP, benzina fara plumb
Gardex - 404304 - Niplu cu 2 orificii
AGT - 3501 HSB SE - Generator de uz general, 3 kW, Honda, GX200, 6.5 CP, 3.6 l, pornire mecanica, monofazat
Wert - W2535 - Fierastrau diagonal, 150 mm, maner plastic
LumyTools - LT35918 - Coada cazma, - mm, coada lemn
Hyundai - HY-GT2501 E - Trimmer gazon, 250 W, 230 mm, cap cu fir
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]