Hyundai HY-GT2501 E - Trimmer gazon
, 250 W, 230 mm, cap cu fir
1 / 2
product-prev-00
product-prev-1
Cod unic produs: HY-GT2501 E
, 250 W, 230 mm, cap cu fir
15112 Lei
In stoc depozit
ADAUGA IN COS
Cod unic produs: HY-GT2501 E
Ridicare personala din:
  • Showroom: incepand de maine, dupa ora 16:00
    Blvd Tudor Vladimirescu nr 41, Bucuresti
    (vezi harta )
Livrare prin curier:
  • Vineri 15 Mai - Luni 18 Mai
Beneficii:
  • Retur: 30 de zile (detalii)
  • Garantie:
    - Persoane fizice: 24 luni
    - Persoane juridice: 12 luni
Descriere
Avans fir "Tap&Go" pentru derularea simpla a firului in caz de necesitate, in timpul lucrului.
Comutator de pornire/oprire mare, usor manevrabil.
Specificații tehnice
Atribute esentiale
Accesoriu de taiere standard cap cu fir
Clasa de utilizare Profesionala
Demonstratie video DA
Diametru de taiere 230 mm
Putere
Putere nominala 250 W
Caracteristici operationale
Valoare vibratii emise 2.47 m/s2
Turatie la mers in gol 13000 rpm
Dotari
Accesorii suplimentare NU
Dimensiuni
Greutate masina de cosit 1.3 kg
Zgomot
Nivel zgomot 96 dB
Informatii suplimentare
Informatii suplimentare Sistem taiere: Tap&Go
Diametru fir taiere: 1.2 mm