: Marti 26 Mai - Miercuri 27 MaiCaracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:
1 x Bosch - GBH 187-LI - Rotopercutor SDS-Plus fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 2.4 J
1 x Bosch - ProCORE - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 8 Ah, indicator nivel incarcare
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala dB |
| Demonstratie video | NU |
| Mandrina interschimbabila | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim gaurire otel | 13 mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | 30 mm |
| Diametru maxim gaurire beton | 24 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Energie de impact | 2.4 J |
| Numar percutii | 4350 percutii/min |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Turatie la mers in gol | 950 rpm |
| Utilizare | gaurire si gaurire cu percutie |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | 8 Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 1 acumulator |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Sistem antivibratii | NU |
| Turatie reglabila | NU |
| Motor fara perii | DA |
| Led de iluminare | NU |
| Turatie constanta | DA |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 1 x Bosch - GBH 187-LI - Rotopercutor SDS-Plus fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 2.4 J - 1 x Bosch - ProCORE - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 8 Ah, indicator nivel incarcare |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 2.9 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 102.5 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Dimensiuni (Lxlxh): 337x226x192 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review