Produsul face parte din Campania Bosch PRO Deals*. Detalii in descrierea produselor participante.
: Luni 25 Mai - Marti 26 MaiCaracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:
1 x Bosch - GWS 18V-10 - Polizor unghiular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 125 mm
1 x Bosch - ProCORE - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 8 Ah, indicator nivel incarcare
1 x Bosch - GAL 1880 CV - Incarcator acumulatori Li-Ion, 14.4-18 V, incarcare rapida
1 x Bosch - Expert for Metal - Disc abraziv pentru debitator de metal, 350x25.4x2.8 mm
6 x Bosch - Plus-1 - Burghiu SDS-Plus, 8x150x210 mm
10 x Bosch - Plus-1 - Burghiu SDS-Plus, 6x150x210 mm
50 x Bosch - Expert for Metal - Disc taiere metal, 125x22.2x1.6 mm, 1 buc
GARANTIE
Pentru toate sculele Profesionale de la Bosch ai garantie extinsa la 3 ani, indiferent ca esti persoana juridica sau fizica. Produsele vin in mod normal cu 12/24 luni perioada de garantie.
Pentru a activa GRATUIT garantia extinsa trebuie sa intri pe site-ul Bosch si sa completezi formularul cu datele produsului.
Detalii complete gasesti AICI.
RETUR
Nu esti sigur daca ai ales produsul potrivit? Vrei sa il vezi si sa il simti inainte?
Nicio problema!
Detalii complete gasesti AICI.
SERVICE
Uneltele tale sunt mereu in lucru.
Pentru a fi sigur ca nu te vei opri reteaua nationala Bosch Service ofera reparatie in garantie rapid, comod si simplu.
Garantia este pick and return si gratuita: chemi curierul, acesta preia produsul, este dus la service, problema remediata si apoi produsul se intoarce la tine.
Detalii complete gasesti AICI.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Diametru disc | 125 mm |
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Valoare vibratii emise | 6.7 m/s2 |
| Turatie la mers in gol | 9000 rpm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Numar acumulatori | 1 acumulator |
| Capacitate acumulatori | 8 Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Turatie reglabila | NU |
| Protectie la suprasarcina | DA |
| Protectie la repornire | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Piulita rapida | DA |
| Aparatoare rapida | DA |
| Pornire lina | NU |
| Turatie constanta | NU |
| Accesorii suplimentare | DA |
| Set de livrare | 1 x Bosch - GWS 18V-10 - Polizor unghiular fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 125 mm Flansa de prindere Piulita cu fixare rapida Aparatoare de protectie 1 x Bosch - ProCORE - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 8 Ah, indicator nivel incarcare 1 x Bosch - GAL 1880 CV - Incarcator acumulatori Li-Ion, 14.4-18 V, incarcare rapida 1 x Bosch - Expert for Metal - Disc abraziv pentru debitator de metal, 350x25.4x2.8 mm 6 x Bosch - Plus-1 - Burghiu SDS-Plus, 8x150x210 mm 10 x Bosch - Plus-1 - Burghiu SDS-Plus, 6x150x210 mm 50 x Bosch - Expert for Metal - Disc taiere metal, 125x22.2x1.6 mm, 1 buc |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 2.1 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 89.5 dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review