Cuie de finisare in unghi DEWALT DCN660 de calibru 16 cuie de finisare in unghi de calibru 16 de la 32 la 63 mm, ceea ce o face ideala pentru fixarea mulurilor de coroana, a carcaselor si a plintei.
Cu motorul sau fara perii, alimentat de tehnologia bateriei de 18 V XR, DCN660 este gata de lucru, fara complicatiile legate de utilizarea gazului, a compresorului si a furtunurilor.
Indepliniti lucrari mari si mici cu caracteristicile unei scule pneumatice si libertatea uneia fara fir.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru cuie | 1.6 mm |
| Demonstratie video | NU |
| Lungime cuie | 32-63 mm |
| Tip cuie | cuie pentru lemn |
| Capacitate magazie | 110 dB |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Numar acumulatori | 0 acumulatori |
| Capacitate acumulatori | - Ah |
| Tensiune acumulatori | 18 V mm |
| Dotari | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Caracteristi acumulatori | |
|---|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 2.6 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Latime produs: 96 mm Inaltime produs: 302 mm Acumulatorii si incarcatorul nu sunt inclusi in setul de livrare! |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review