Pompa de suprafata cu presiune constanta.
Conceputa pentru irigare si alimentarea cu apa a gospodariilor.
Sistemul de pompare permite parametri de functionare mari, cu un consum de energie relativ redus si un furtun de aspiratie cu diametru mic.
Dispune de display LED pentru afisarea modului de operare.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Inaltime de refulare | 35 m |
| Debit maxim | 51.66 l/min |
| Material carcasa pompa | carcasa plastic |
| Tensiune | 230 V |
| Adancime maxima de aspirare | 9 m |
| Presiune maxima | - bar |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 600 W |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Temperatura maxima apa | 35 grade C |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Diametru de aspirare | 1 inch |
| Diametru de refulare | 1 inch |
| Dotari | |
|---|---|
| Protectie termica | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | - kg |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Lungime cablu: 1.8 m |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review