Echipata cu motor durabil si puternic.
Carcasa usoara din plastic foarte rezistent.
Reglarea inaltimii in 6 trepte.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Volum colector iarba | 50 l |
| Suprafata maxima de lucru | - m2 |
| Sistem de taiere | - |
| Demonstratie video | NU |
| Inaltime de taiere | 70 mm |
| Latime de taiere | 38 cm |
| Putere | |
|---|---|
| Putere nominala | 1800 W |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte reglare inaltime | 6 trepte |
| Valoare vibratii emise | 3.15 m/s2 |
| Dotari | |
|---|---|
| Accesorii suplimentare | NU |
| Sistem de maruntire a ierbii | NU |
| Sasiu metalic | NU |
| Tip maner | Standard |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | - kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 93.7 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Reglare trepte inaltime: 20-30-40-50-60-70 mm Turatie la mers in gol: 3300 rpm Diametru roti fata: 160 mm Diametru roti spate: 160 mm |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review