: Miercuri 8 Apr - Joi 9 AprPerie circulara abraziva, montata pe dorn metalic. Conceputa pentru a fi atasata la bormasina sau la autofiletanta. Folosita pentru slefuierea metalelor, lemnului, plasticului si a altor materiale. Granulatie P200, dimensiuni 50x30x6mm.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru | 50 mm |
| Latime lamele | 30 mm |
| Grad finete | grad - |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Granulatie | granulatie 200 |
| Diametru tija | 6 mm |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metal, lemn, plastic |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review