: Marti 7 Apr - Miercuri 8 AprCheie de impact fara perii destinata lucrului cu suruburi de dimensiuni M6-M21. Constructia compacta faciliteaza lucrul la suspendarea masinii. Greutatea redusa reduce efortul mecanicului care lucreaza cu cheia cu mainile ridicate atunci cand masina se afla pe cric. Datorita vibratiilor produse de impact, este posibil sa se desfaca suruburile ruginite. Adaptorul pentru biti de 1/4 inch inclus in set permite lucrul cu biti populari, cum ar fi PH2 sau PZ2. Cheia poate fi folosita pentru a scoate suruburi cu capul deteriorat. Se va potrivi si pentru lucrarile de cofraj din lemn, forajul cu burghie HSS cu cap hexagonal, montarea tiglei metalice cu suruburi de tip "fermier" cu garnitura.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Sistem de prindere | patrat 1/2 inch |
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Dimensiuni suruburi standard | - |
| Dimensiuni suruburi de inalta rezistenta | - |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 2500 rpm |
| Frecventa batailor | 3170 bpm |
| Valoare vibratii emise | 16.1 m/s2 |
| Moment de torsiune | 350 Nm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Numar acumulatori | 2 acumulatori |
| Capacitate acumulatori | 4 Ah |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Dotari | |
|---|---|
| Led de iluminare | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Cuplu reglabil | DA |
| Indicator nivel incarcare | DA |
| Valiza de transport | geanta textila |
| Turatie reglabila | DA |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 4 Ah Incarcator Geanta textila Adaptor pentru biti, 1/2 inch la 1/4 inch |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.1 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | 103 dB |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Cuplu de rotatie reglabil Viteza de rotatie reglabila electronic Frana de ax Comutator de directie a rotatiei |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review