: Miercuri 27 Mai - Joi 28 Mai| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru exterior panza (mm) | 140 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 20 mm |
| Numar dinti | 16 dinti |
| Forma dinte | TCT |
| Grosime panza | 2 mm |
| Grosime de taiere | 2.8 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 10000 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review