
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Tip disc diamantat | segmentat |
| Diametru disc | 350 mm |
| Diametru de prindere | 25.4 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime de taiere disc diamantat | 3.4 mm |
| Inaltime segment diamantat | 1 mm |
| Tip de taiere | taiere umeda si uscata |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Calitate taiere | calitate - |
| Domeniu de folosire | beton, caramida, granit, zid, piatra, gresie |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - B-13275 - Disc diamantat de taiere segmentat, 350x25.4x3.2 mm, taiere umeda si uscata
Bosch - Standard for Concrete - Disc diamantat de taiere segmentat, 450x25.4x3.6 mm, taiere umeda si uscata
Makita - D-80139 - Disc diamantat de taiere segmentat, 350x25.4x3.2 mm, taiere umeda si uscataCumparate frecvent impreuna:
Makita - 194746-9 - Saci aspirator, reziduuri uscate, DBO140, DBO180, BO4555, BO4556, BO4565, BO4566, BO4557, BO4558, BO5030, BO5031, BO5040, BO5041,
Bosch - ECO for Universal - Disc diamantat de taiere segmentat, 350x20x3.2 mm, taiere uscata
Bosch - Standard for Concrete - Disc diamantat de taiere segmentat, 300x25.4/20x2.8 mm, taiere umeda si uscataIstoricul tau de navigare
Bosch - GWS 180-LI - Polizor unghiular cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, 125 mm, valiza plastic
Bosch - 1609200377 - Set cuie, cap inecat, - grade, 19 mm, PTK 19 E, 1000 bucati
Bosch - GAS 18V-1 - Aspirator auto/de mana fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, - Ah, 60 mbar
Karcher - K 5 Power Control - Masina de spalat cu presiune, 2100 W, 145 bar, 8.3 l/min, monofazata
Bosch - GAS 12V - Aspirator auto/de mana fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 12 V, - Ah, 45 mbar
Bosch - PRO Torx Impact - Set capete de insurubare, profil TX15, TX20, TX25, TX30, TX40, 8 bucati
Yato - YT-1992 - Cleste pentru inele siguranta cu varf drept, 325 mm, inele exterioare
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]