Produsul face parte din Campania Zilele Metalului (pana pe 2 iunie, in limita stocurilor).
: Miercuri 3 Iun - Joi 4 IunDisc convex din corindon Yato YT-5947 conceput pentru slefuirea otelului inoxidabil cu polizoare unghiulare.
O lama excelenta si economica pentru uz amator si profesional.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru disc | 125 mm |
| Domeniu de folosire | inox si metal |
| Diametru de prindere | 22 mm |
| Sistem X-LOCK | NU |
| Grosime disc | 6.8 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Turatie maxima: 12200 rpm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review