: Miercuri 27 Mai - Joi 28 MaiTroliu cu cablu orizontal, actionat manual.
Parghia de actionare este utilizata pentru deplasarea tamburului si pentru infasurarea cablului de otel.
Troliu poate muta de marfa cu greutate de pana la 1000 kg la o distanta de aproximativ 3 m.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Incarcatura maxima | 1000 kg |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Sistem de actionare | actionare cu manivela |
| Carlige de prindere | 2 carlige |
| Dotari | |
|---|---|
| Sistem de blocare | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime cablu/lant | 3 m |
| Diametru cablu/lant | 5 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review