Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Miercuri 3 Iun - Joi 4 IunCheie combinata cu clichet, 72 T.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Dimensiune cheie | 21 mm |
| Material | crom vanadiu |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Inel carabiniera | NU |
| Clichet reversibil | DA |
| Tija articulata | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 290 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | B: 44.9 mm D: 43 mm S1: 9.8 mm S2: 13.6 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review