: Miercuri 27 Mai - Joi 28 Mai| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Latime banda | 25 mm |
| Lungime cheie | 280 mm |
| Material banda | cauciuc armat cu cinci straturi de fibre de nailon |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Capacitate maxima de strangere | 200 mm |
| Capacitate minima de strangere | 100 mm |
| Capacitate de strangere teava | - inch |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.75 kg |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review