: Joi 4 Iun - Vineri 5 IunCheie combinata cu inclinatia capului de 15 grade.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Dimensiune cheie | 46 mm |
| Material | - |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Inel carabiniera | NU |
| Clichet reversibil | NU |
| Tija articulata | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 540 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | B: 88.3 mm D: 69 mm S1: 16.5 mm S2: 21 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review