| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Diametru exterior | - mm |
| Diametru interior | 16 mm |
| Presiune maxima | 10 bar |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Material | PVC |
| Lungime furtun | 50 m |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Tip cuple de prindere | fara cuple inch |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Grosime perete: 3 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Vorel - 81520 - Furtun compresor, 50 m, 10 bar, fara cuple
Vorel - 81521 - Furtun compresor, 50 m, 10 bar, fara cuple
Vorel - 81523 - Furtun compresor, 50 m, 10 bar, fara cuple
Vorel - 81527 - Furtun compresor, 50 m, 10 bar, fara cuple
Einhell - 4139410 - Furtun compresor, 4 m, 10 bar, 1/4 inch mama-1/4 inch tata
Einhell - 4138210 - Furtun compresor, 15 m, 10 bar, 1/4 inch mama-1/4 inch tataIstoricul tau de navigare
Raider - Cross Head - Burghiu SDS-Plus, 10x150x210 mm, beton armat
Raider - 153681 - Burghiu SDS-Plus, 24x210x260 mm, beton armat
Raider - RDP-ID42 - Masina de gaurit cu percutie, 910 W, mandrina rapida, 13 mm
Yato - YT-3160 - Fierastrau bomfaier, 300 mm, maner lemn
Yato - YT-55299 - Dulap pentru scule, 975x765x465 mm, 6 compartimente, banc de lucru
BOHRCRAFT - 4160 - Tarod cu filet metric, 40x125 mm, M8, pas normal, HSS-G
Varma - V400/2-40X5 - Radiator electric cu infrarosu pentru interior-exterior, 4000 W
Pachet Bosch - X-LOCK - Set fibrodiscuri, 125x22.2 mm, granulatie 80, 5 bucati
Pachet Bosch - PRECISION - Set panze fierastrau circular, lemn, 184x16x2.5 mm, 24 dinti, 2 bucati
Raider - RD-SB06 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x- mm, 24 dinti
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Set discuri taiere inox, 125x22.2x1.6 mm, 25 bucati
Bosch - PRO Metal - Set discuri taiere metal, 230x22.2x2.5 mm, 10 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]