| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Forma bidinea | dreptunghiulara |
| Material maner | maner lemn |
| Tip material fire | fire naturale |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Clema suport pe maner | NU kg |
| Greutate | 0.4 kg |
| Lungime | 190 mm |
| Latime | 85 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Istoricul tau de navigare
Rapid - VR22 - Inele pentru gard, 5-11 mm, 215 bucati, FP20, FP222
LumyTools - LT58270 - Antrenor cu clichet pentru cheie calorifer, 1/2 inch
Yato - YT-4500 - Ciocan lacatuserie, 2 kg, 400 mm, coada lemn
Bosch - PRO Metal - Disc taiere metal, 230x22.2x2.5 mm, 1 buc
Einhell - 3405451 - Cutit pentru masina de tuns iarba, 430 mm, GE-CM 43 Li M, GE-CM 36/43 Li M
Vorel - 43063 - Cleste pentru inele siguranta cu varf indoit, 200 mm, inele interioare
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]