| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Semi-profesionala |
| Material lama | inox |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Tip gletiera | dintata |
| Material maner | maner lemn |
| Laturi dintate | 2 laturi |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 580 mm |
| Latime | 128 mm |
| Latime dinti | 8 mm |
| Grosime lama | - mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Evotools - 676330 - Gletiera dintata, 280x130 mm, maner lemn
Evotools - 624053 - Gletiera dintata, 270x130 mm, maner plastic
Evotools - 676461 - Gletiera dreapta, 580x130 mm, maner lemn
Vorel - 06640 - Gletiera dreapta, 380x128 mm, maner lemn
Vorel - 06680 - Gletiera dreapta, 580x128 mm, maner lemn
Vorel - 06780 - Gletiera dintata, 270x125 mm, maner plastic
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]