| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala mm |
| Tip dantura | dantura semifina |
| Lungime utila | 100 mm |
| Lungime totala | 220 mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Varf ascutit | NU |
| Dotari | |
|---|---|
| Maner | DA |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Latime | - mm |
| Grosime | 4 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | D: 4 mm Greutate: 0.08 kg |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewCumparate frecvent impreuna:
Evotools - 676281 - Set pile pentru lant, 3.2 mm, 3 bucati
Yato - YT-44685 - Burghiu lemn cu varf ascutit, 20x-x165 mm
Yato - YT-99810 - Mufa innadire furtun, 1/2 inch, ABS
Tome Feteira - 170-179 - Pila rotunda, 200 mm, dantura fina
Yato - YT-46801 - Ranga, 450 mm, tija hexagonala
Yato - YT-83366 - Perie lamelara cu tija, 60x- mm, granulatie 150
Yato - YT-83275 - Disc lamelar, profil drept, 125x22.4 mm, granulatie 100
Yato - YT-83141 - Set sigurante auto diverse marimi, 3-30 A
Yato - YT-0813 - Dispozitiv pentru indoit cabluri metalice, 125 mm
Yato - YT-99803 - Mufa innadire furtun, 1/2 inch, ABS, opritor apa
Yato - YT-8414 - Foaie abraziva dreptunghi, 280x230 mm, fara gauri, granulatie 800, 1 buc
Yato - YT-63740 - Set 10 bureti abrazivi pentru tevi, 75x130 mmIstoricul tau de navigare
Bosch - PRO SDS plus Hollow Gouging - Dalta concava, 22x250 mm, SDS-Plus
Unior - 763H1/2S - Pila rotunda, 200 mm, dantura semifina
Unior - 534PLUS/1DP - Cleste pentru inele siguranta cu varf indoit, 180 mm, inele exterioare
Yato - YT-10663 - Set capete de insurubare, profil SPLINE, 9 bucati
Yato - YT-3295 - Burghiu elicoidal, 36x310x400 mm, tija hexagonala
Einhell - 49587151 - Panza fierastrau circular, lemn, 200x16x2.4 mm, 20 dinti
Bosch - PRO SDS plus-5C - Dalta spatula, 40x250 mm, SDS-Plus, autoascutire
Bosch - PRO Ceramic dry - Carota diamantata polizor unghiular, 12x30 mm
Einhell - 3405455 - Cutit pentru masina de tuns iarba, 470 mm, GE-CM 36/47 HW Li, GE-CM 36/47 S HW Li, GP-CM 36/47 S HW Li
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]