Acest produs face parte din campania MAREA ECHIPARE 2026*. Profita de super oferte pana pe 2 iunie si echipeaza-ti atelierul.
: Miercuri 3 Iun - Joi 4 IunCarota HSS cu prindere Weldon 3/4"(19 mm), lungime 30 mm.
Material HSS, tratament termic integral.
Faciliteaza aschierea cu viteze mari.
Recomandate pentru otel (table cu grosimi mari), profile sau tevi din otel ne aliat si aliat, piese turnate din otel cu σr ≤ 700 N/mm², metale neferoase si materiale compozite plastice.
Se utilizeaza pe toate tipurile de masini de gaurit cu talpa magnetica cu prindere pe con cu adaptor WELDON, precum si pe masini stationare de frezat.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Diametru | 15 mm |
| Lungime totala | - mm |
| Lungime utila | 30 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Sistem de prindere | prindere weldon 19 mm |
| Constructie carota | HSS |
| Domeniu de folosire | otel nealiat si aliat, metale neferoase, materiale compozite plastice |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review