: Vineri 29 Mai - Marti 2 IunMasina de insurubat cu impact fara perii 18V STANLEY FATMAX V20, cu 2 acumulatori Li-Ion de 2,0 Ah, incarcator si cutie de transport.
Tehnologie noua si imbunatatita a acumulatorului, fara efect de memorie si cu autodescarcare minima, impreuna cu tehnologia motorului fara perii pentru eficienta mai buna si autonomie mai mare.
Masina de insurubat cu impact dezvolta un cuplu de pana la 203 Nm, ideal pentru insurubarea elementelor de fixare mari si alte aplicatii care necesita cuplu ridicat.
Este echipata cu mandrina/cuplare rapida pentru schimbarea usoara a bitilor cu o singura mana si cu iluminare LED integrata pentru vizibilitate mai buna in orice conditii de lucru.
Face parte din sistemul de acumulatori 18V STANLEY FATMAX V20 - poti utiliza acelasi acumulator Li-Ion de 18V pentru toate uneltele din gama V20, pentru un mod de lucru mai simplu si mai eficient.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Dimensiuni suruburi standard | - |
| Dimensiuni suruburi de inalta rezistenta | - |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Turatie la mers in gol | 3200 rpm |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Moment de torsiune | 203 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Sistem de prindere | hexagon 1/4 inch |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Numar acumulatori | 1 acumulator |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Capacitate acumulatori | 4 Ah |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Led de iluminare | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Clema de prindere centura | DA |
| Indicator nivel incarcare | NU |
| Turatie reglabila | DA |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah Incarcator Valiza de transport si depozitare STANLEY FATMAX PRO-STACK |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 0.9 kg |
| Lungime | - mm |
| Inaltime | - mm |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review