0374 770 344 comenzi@atelierultau.ro   Comanda pe Whatsapp
L-V: 08:00 - 18:00

Stanley SFMCD721D2K - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori si incarcator

, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 80 Nm, motor fara perii, led iluminare, valiza plastic

1 / 2
product-prev-00
product-prev-1
Dealer autorizat Stanley
Vezi toate produsele
Oferta de produse Stanley
Cod unic produs: SFMCD721D2K-QW

Stanley SFMCD721D2K - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori si incarcator

, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 80 Nm, motor fara perii, led iluminare, valiza plastic

74805 Lei
In stoc depozit
ADAUGA IN COS
Rate de la 28,64 Lei/luna
| Verifica limita maxima

La achizitia acestui produs primesti CADOU Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah. Detalii in descrierea produselor participante.

Cod unic produs: SFMCD721D2K-QW
Ridicare personala din:
  • Showroom: incepand cu Joi 5 Nov, dupa ora 16:00
    Blvd Tudor Vladimirescu nr 41, Bucuresti
    (vezi harta )
  • Locker : Vineri 6 Nov - Luni 9 Nov
Livrare prin curier:
  • Vineri 6 Nov - Luni 9 Nov
Beneficii:
  • Retur: pana la 30 de zile (detalii)
  • Garantie:
    - Persoane fizice: 24 luni
    - Persoane juridice: 12 luni

Descriere

Cumpara orice produs din selectia Stanley inclusa in campanie si primesti CADOU Stanley SFMCB204 - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, indicator nivel incarcare

Important: Campania este valabila pana pe 31 decembrie 2026 sau in limita stocului disponibil.

Mecanism de impact comutabil cu o rata maxima de impact de 35.700 bpm pentru un avans rapid al gauririi in zidarie.
Preselectare cuplu in 14 trepte pentru insurubare fina intr-o varietate de materiale.
LED-urile cu 3 niveluri de incarcare ale bateriei V20 permit verificarea nivelului de incarcare a bateriei in orice moment.
Constructia compacta si designul ergonomic cu suprafete mari cauciucate asigura un confort ridicat in timpul lucrului.
LED integrat cu timp de iluminare de 20 de secunde dupa oprirea motorului pentru o buna vizibilitate a zonei de lucru.
Parte a noului program de baterii STANLEY FATMAX V20 de 18 volti.
Masina de gaurit cu impact fara fir STANLEY FATMAX de 18 volti cu baterie noua, mai puternica, cu sistem litiu-ion V20.
Tehnologia motorului fara perii "BRUSHLESS" permite un design compact, o durata lunga de functionare si o durata de viata maxima.
Cutie de viteze cu 2 trepte, complet metalica, pentru o transmitere optima a puterii in timpul operatiunilor de insurubare, pana la un cuplu maxim de 80 Nm.

Specificații tehnice

Atribute esentiale
Clasa de utilizare Semi-profesionala
Demonstratie video NU
Gaurire - Insurubare
Diametru maxim gaurire otel 13 mm
Diametru maxim gaurire zidarie 13 mm
Diametru maxim gaurire lemn 40 mm
Diametru maxim suruburi - mm
Caracteristici operationale
Trepte de viteza 2 trepte
Trepte moment de torsiune 14
Turatie la mers in gol 2100 rpm
Valoare vibratii emise 12.6 m/s2
Moment de torsiune 80 Nm
Numar percutii 35700 percutii/min
Sistem de prindere
Domeniu prindere mandrina 13 mm
Caracteristici acumulatori
Capacitate acumulatori 2 Ah
Numar acumulatori 2 acumulatori
Tip acumulatori Li-Ion
Tensiune acumulatori 18 V
Dotari
Valiza de transport plastic
Motor fara perii DA
Led de iluminare DA
Indicator nivel de incarcare NU
Functie impuls NU
Mandrina detasabila NU
Accesorii suplimentare NU
Set de livrare 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2 Ah
Incarcator
Valiza de transport si depozitare
Dimensiuni
Greutate 1.2 kg
Zgomot
Nivel putere sonora 99.5 dB
Garantie
Garantie persoane juridice 12 luni
Garantie persoane fizice 24 luni

Comparare cu alte produse din gama

Vrei sa compari cu alt produs din gama ?  Aici 

Imagine Imagine SFMCD721D2K-QW_Stanley.jpg
Pret7485 Lei
DenumireStanley - SFMCD721D2K - Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah, 80 Nm, motor fara perii, led ilu...
Cod articolSFMCD721D2K-QW
Clasa de utilizareSemi-profesionala
Demonstratie videoNU
Diametru maxim gaurire lemn40 mm
Diametru maxim gaurire otel13 mm
Diametru maxim suruburi- mm
Diametru maxim gaurire zidarie13 mm
Trepte de viteza2 trepte
Numar percutii35700 percutii/min
Valoare vibratii emise12.6 m/s2
Trepte moment de torsiune14
Turatie la mers in gol2100 rpm
Moment de torsiune80 Nm
Domeniu prindere mandrina13 mm
Tensiune acumulatori18 V
Tip acumulatoriLi-Ion
Numar acumulatori2 acumulatori
Capacitate acumulatori2 Ah
Mandrina detasabilaNU
Functie impulsNU
Indicator nivel de incarcareNU
Led de iluminareDA
Motor fara periiDA
Set de livrare2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 2 Ah
Incarcator
Valiza de transport si depozitare
Accesorii suplimentareNU
Valiza de transportplastic
Greutate1.2 kg
Nivel putere sonora99.5 dB
Garantie persoane fizice24 luni
Garantie persoane juridice12 luni

Review-uri (0 review-uri)

Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat

Scrie un review