: Vineri 29 Mai - Marti 2 IunDOUA VITEZE: Ofera cuplu mare sau viteza mare si versatilitate in aplicatii pentru utilizatorul final.
BL50 MOTOR FARA PERII: Mai eficient datorita rezistentei mai mici si are un timp de functionare, putere si durabilitate mai mari (mai putine componente de uzura).
COMUTATOR DE VITEZA VARIABILA: Asigura ca utilizatorul poate opera la viteza dorita, oferind un bun control in aplicare pentru a evita greselile.
COMPATIBILITATE V20: Pachetele sunt compatibile cu toate uneltele V20 pentru a simplifica cutia de unelte a utilizatorului final si pentru a economisi bani.
BEC LED: Asigura iluminarea aplicatiei si permite utilizatorului sa opereze fara o lanterna suplimentara in spatii inguste.
AMBREIAJ CU 15+1 POZITII: Ambreiajul usor reglabil permite aplicatii de fixare repetabile sau gaurire sigura.
MANDRINA DE 13 MM: Ambreiajul cu un singur manson ofera usurinta in utilizare si versatilitate in aplicatii.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim gaurire otel | 13 mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | 40 mm |
| Diametru maxim suruburi | - mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte de viteza | 2 trepte |
| Trepte moment de torsiune | 15+1 |
| Turatie la mers in gol | 1900 rpm |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Moment de torsiune | 65 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Domeniu prindere mandrina | 13 mm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | 2 Ah |
| Timp incarcare | - min |
| Numar acumulatori | 1 acumulator |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Tensiune acumulatori | 18 V |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | speciala |
| Led de iluminare | DA |
| Motor fara perii | DA |
| Indicator nivel de incarcare | NU |
| Functie impuls | NU |
| Mandrina detasabila | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah Incarcator Valiza de transport si depozitare STANLEY FATMAX PRO-STACK |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | 1.1 kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review