: Vineri 29 Mai - Marti 2 IunPastreaza in siguranta sculele si uneltele intrucat este complet rezistenta la apa.
Este robusta datorita constructiei din spuma structurala.
Ofera depozitare sigura si uscata.
Capacitate de stocare mare.
Maner ergonomic antiaderent.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Profesionala |
| Numar compartimente | 1 |
| Compatibilitate | gama mixta de scule |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Sistem clipsare pentru stocare supraetajata | NU |
| Dotari | |
|---|---|
| Maner de transport | DA |
| Roti de transport | NU |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 515 mm |
| Latime | 300 mm |
| Inaltime | 275 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Greutate: 3 kg |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review