1 x Raider - RDP-BCHID20 - Masina de insurubat cu impact fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 180 Nm, -
1 x Raider - RDP-BCD20 - Masina de gaurit si insurubat fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 35 Nm
1 x Raider - RDP-R20 - Acumulator, Li-Ion, 20 V, 4 Ah
1 x Raider - RDP-R20 - Acumulator, Li-Ion, 20 V, 2 Ah
1 x Raider - Incarcator
1 x Raider - RD02 RD - Cleste multitool
1 x Raider - Geanta textila, 18 inch
| Dotari | |
|---|---|
| Set de livrare | 1 x Raider - RDP-YCG20 - Pistol silicon fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 1200 N, 310 ml 1 x Raider - RDP-BCHID20 - Masina de insurubat cu impact fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 180 Nm, - 1 x Raider - RDP-BCD20 - Masina de gaurit si insurubat fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V, - Ah, 35 Nm 1 x Raider - RDP-R20 - Acumulator, Li-Ion, 20 V, 4 Ah 1 x Raider - RDP-R20 - Acumulator, Li-Ion, 20 V, 2 Ah 1 x Raider - Incarcator 1 x Raider - RD02 RD - Cleste multitool 1 x Raider - Geanta textila, 18 inch |