
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Pasul danturii | 4.3 mm |
| Domeniu de utilizare | gips-carton |
| Sistem de prindere | tija cu un prag de prindere (T) |
| Cantitate | 1 bucata |
| Taiere-Pendulare | |
|---|---|
| Tip taiere | taiere dreapta, grosiera |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Grosime material de lucru | - mm |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Lungime | 100 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Lungime utila: 75 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Raider - RD-WT101D - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 100 mm, lemn, taiere dreapta, grosiera, 2 bucati
Raider - RD-WT144D - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 100 mm, lemn, taiere dreapta, grosiera, 2 bucati
Raider - RD-WT111C - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 100 mm, lemn, taiere dreapta, grosiera, 2 bucati
Bosch - T 141 HM EXPERT Fiber Plaster - Set panze fierastrau pendular, tija cu un prag de prindere (T), 100 mm, placi gips-carton, taiere dreapta, grosiera, 3 bucatiCumparate frecvent impreuna:
Bosch - GBA - Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah, indicator nivel incarcare
Bosch - 2607019504 - Set capete de insurubare si chei tubulare, mixte, 46 bucati
Vorel - 78477 - Cheie universala pentru panou de comanda, 6x8x10x6 mm
Yato - YT-74172 - Centura pentru scule, -x- mm
Yato - YT-29222 - Banda PTFE, 150 mm
Proxxon - 23783 - Adaptor combinat pentru biti si tubulare, 1/4 inch
Vorel - 74721 - Curele transport mobilier, 5x280 cm
Yato - YT-37200 - Dispozitiv ridicat placi rigips
Yato - YT-41603 - Set burghie metal, HSS-CO, 1-10 mm, tija cilindrica, 10 bucati
Unior - 238.4/2VDEDP - Prelungitor insurubare, 3/8 inch, 144 mm
Vorel - 80520 - Extractor rulmenti cu 3 brate, 150 mm
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]