: Marti 5 Mai - Miercuri 6 MaiDatorita versatilitatii lor, uneltele cu acumulator marca Raider sunt raspandite in toate domeniile, atat in industrie cat si in constructii. Aceste produse au o mobilitate extinsa si design ergonomic, ceea ce le face utile si productive.
Cutie de viteze mecanica cu doua trepte care permite reglarea usoara prin intermediul butonului de pornire.
Mandrina rapida.
Masina are un aspect elegant si un design functional.
Centrul de greutate al masinii este bine echilibrat, ceea ce usureaza si munca.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Demonstratie video | NU |
| Gaurire - Insurubare | |
|---|---|
| Diametru maxim gaurire otel | - mm |
| Diametru maxim gaurire lemn | - mm |
| Diametru maxim suruburi | - mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Trepte de viteza | 2 trepte |
| Trepte moment de torsiune | 19 |
| Turatie la mers in gol | 1400 rpm |
| Valoare vibratii emise | - m/s2 |
| Moment de torsiune | 24 Nm |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Domeniu prindere mandrina | 10 mm |
| Caracteristici acumulatori | |
|---|---|
| Capacitate acumulatori | 1.5 Ah |
| Timp incarcare | - min |
| Numar acumulatori | 2 acumulatori |
| Tip acumulatori | Li-Ion |
| Tensiune acumulatori | 12 V |
| Dotari | |
|---|---|
| Valiza de transport | NU |
| Led de iluminare | NU |
| Motor fara perii | NU |
| Indicator nivel de incarcare | NU |
| Functie impuls | NU |
| Mandrina detasabila | NU |
| Accesorii suplimentare | NU |
| Set de livrare | 2 acumulatori, Li-Ion, 12 V. 1.5 Ah Incarcator |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Greutate | - kg |
| Zgomot | |
|---|---|
| Nivel putere sonora | - dB |
| Garantie | |
|---|---|
| Garantie persoane fizice | 24 luni |
| Garantie persoane juridice | 12 luni |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un review