
Se foloseste pentru taierea lemnului, impreuna cu un polizor unghiular sau fierastrau circular.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru exterior panza (mm) | 210 mm |
| Diametru interior panza (mm) | 30 mm |
| Numar dinti | 60 dinti |
| Forma dinte | - |
| Grosime panza | - mm |
| Grosime de taiere | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Inele adaptoare interior: 25.4, 20 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Raider - 163133 - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x- mm, 24 dinti
Raider - 163116 - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x- mm, 48 dinti
Raider - 163117 - Panza fierastrau circular, lemn, 250x30x- mm, 60 dinti
Raider - RD-SB10 - Panza fierastrau circular, lemn, 300x30x- mm, 56 dinti
Raider - RD-SB11 - Panza fierastrau circular, lemn, 350x30x- mm, 56 dintiCumparate frecvent impreuna:
Yato - YT-6067 - Panza fierastrau circular, lemn, 210x30x3.2 mm, 40 dinti
Bosch - PRO Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Disc taiere inox si metal, 115x22.2x1.6 mm, 1 buc
Bosch - Standard for Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x1 mm, 1 buc
Bosch - Expert for Stone - Disc taiere piatra, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - PRO Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - PRO Metal - Disc taiere metal, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - X431 - Disc lamelar, profil convex, 115x22.2 mm, granulatie 120
Yato - YT-8174 - Banda izolatoare, 25 mm, 20 m
Vorel - 75060 - Set 6 benzi izolatoare, 19 mm, 3 m
Yato - YT-6354 - Perie de sarma
Vorel - 06930 - Perie de sarmaIstoricul tau de navigare
Vorel - 30400 - Ciocan lacatuserie, 2 kg, - mm, coada fibra de sticla
Unior - 765HB - Pila patrata, 250 mm, dantura bastarda
Karcher - SE 5.100 - Aspirator cu spalare, 1400 W, 210 mbar, 4 l, 1 l/min, aspirare umeda
Bosch - PRO Construct Wood - Panza fierastrau circular, lemn cu cuie, 190x30x2.6 mm, 12 dinti
Makita - JR3070CT - Fierastrau sabie, 1510 W, valiza plastic
Yato - YT-85200 - Masina de tuns iarba electrica, 1300 W, 33 cm, 30 l
Klingspor - DK 600 F SUPRA - Carota ceramica, 35x45 mm
Total - TG1121256-3 - Polizor unghiular, 1010 W, 125 mm, turatie reglabila
Bosch - Progressor for Wood and Metal - Carota HSS Bimetal, 76x- mm, prindere rapida
Yato - YT-3294 - Burghiu elicoidal, 36x170x240 mm, tija hexagonala
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]