| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru burghiu | 12 mm |
| Lungime utila | 101 mm |
| Lungime totala | 151 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-CO |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Istoricul tau de navigare
Proxxon - MICROMOT 50/EF - Masina de gaurit si frezat, 40 W
Raider - Cross Head - Burghiu SDS-Plus, 14x400x450 mm, beton armat
Raider - 153681 - Burghiu SDS-Plus, 24x210x260 mm, beton armat
Raider - RDP-ID42 - Masina de gaurit cu percutie, 910 W, mandrina rapida, 13 mm
Yato - YT-3160 - Fierastrau bomfaier, 300 mm, maner lemn
Yato - YT-55299 - Dulap pentru scule, 975x765x465 mm, 6 compartimente, banc de lucru
BOHRCRAFT - 4160 - Tarod cu filet metric, 40x125 mm, M8, pas normal, HSS-G
Varma - V400/2-40X5 - Radiator electric cu infrarosu pentru interior-exterior, 4000 W
Pachet Bosch - X-LOCK - Set fibrodiscuri, 125x22.2 mm, granulatie 80, 5 bucati
Pachet Bosch - PRECISION - Set panze fierastrau circular, lemn, 184x16x2.5 mm, 24 dinti, 2 bucati
Raider - RD-SB06 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x- mm, 24 dinti
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Set discuri taiere inox, 125x22.2x1.6 mm, 25 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]