| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru burghiu | 8 mm |
| Lungime utila | 75 mm |
| Lungime totala | 117 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-CO |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Raider - Cross Head - Burghiu SDS-Plus, 14x200x260 mm, beton armat
Diager - 168 - Burghiu SDS-Max, 26x200x340 mm, beton armat
Yato - YT-3160 - Fierastrau bomfaier, 300 mm, maner lemn
Yato - YT-55299 - Dulap pentru scule, 975x765x465 mm, 6 compartimente, banc de lucru
BOHRCRAFT - 4160 - Tarod cu filet metric, 40x125 mm, M8, pas normal, HSS-G
Varma - V400/2-40X5 - Radiator electric cu infrarosu pentru interior-exterior, 4000 W
Pachet Bosch - X-LOCK - Set fibrodiscuri, 125x22.2 mm, granulatie 80, 5 bucati
Pachet Bosch - PRECISION - Set panze fierastrau circular, lemn, 184x16x2.5 mm, 24 dinti, 2 bucati
Raider - RD-SB06 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x- mm, 24 dinti
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Set discuri taiere inox, 125x22.2x1.6 mm, 25 bucati
Bosch - PRO Metal - Set discuri taiere metal, 230x22.2x2.5 mm, 10 bucati
Einhell - GE-SP 18 Li PXC - Pompa pentru apa curata, fara acumulatori si incarcator, 18 V, - Ah, 0.8 bar, 4 m
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]