| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru burghiu | 6 mm |
| Lungime utila | 57 mm |
| Lungime totala | 93 mm |
| Diametru tija | - mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Constructie burghiu | HSS-CO |
| Tip tija | tija cilindrica |
| Domeniu de folosire | metal |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - D-09743 - Burghiu metal HSS, 6x57x93 mm
HiKOKI - 780232 - Burghiu metal HSS-G, 6x57x93 mm
HiKOKI - 780526 - Burghiu metal HSS-CO, 6x57x93 mm
Raider - 150668 - Burghiu metal HSS-TIN, 6x57x93 mm
Raider - 157689 - Burghiu metal HSS-R, 6x57x93 mm
Tivoly - 1145501 - Burghiu metal HSS-CO, 6x57x93 mmIstoricul tau de navigare
Raider - 160105 - Disc abraziv pentru debitator de metal, 355x25.4x3.2 mm
Raider - 150674 - Burghiu metal HSS-TIN, 10x87x133 mm
Skil - BR1E3102AA - Acumulator, Li-Ion, 20 V, 2.5 Ah, indicator nivel incarcare
Raider - RD-GCS13 - Drujba cu motor pe benzina, 2.4 CP, 40 cm, 45 cm3
Raider - A-40 - Disc lamelar, profil drept, 125x22.2 mm, granulatie 40
Raider - RD-AG51 - Polizor unghiular cu fir, 750 W, 125 mm, valiza plastic, accesorii
Raider - 157825 - Carota HSS Bimetal, 35x40 mm, cu filet
Yato - YT-1704 - Cric auto hidraulic tip butelie, 483 mm, 10 T
Pachet Bosch - X-LOCK - Set fibrodiscuri, 125x22.2 mm, granulatie 80, 5 bucati
Pachet Bosch - PRECISION - Set panze fierastrau circular, lemn, 184x16x2.5 mm, 24 dinti, 2 bucati
Raider - RD-SB06 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x- mm, 24 dinti
Bosch - PRO Stainless Steel and Metal - Set discuri taiere inox, 125x22.2x1.6 mm, 25 bucati
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]