
Tambur de slefuit cu granulatie medie, pentru tratarea suprafetelor din lemn cu o dimensiune de 120x19x100 mm, potrivit pentru RDP-BM01.
| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Diametru | 120 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Diametru de prindere | 19 mm |
| Granulatie | granulatie - |
| Tip cilindru | cu pasla |
| Domeniu de folosire | lemn |
| Dimensiuni | |
|---|---|
| Latime | 100 mm |
| Informatii suplimentare | |
|---|---|
| Informatii suplimentare | Compatibilitate: RDP-BM01 Greutate: 0.66 Dimensiuni (Lxlxh): 13x13x11 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewProduse similare:
Makita - P-04400 - Cilindru abraziv cu sarma, 100x12.9x120 mm, granulatie -
Makita - P-65648 - Cilindru abraziv cu sarma, 100x-x120 mm, granulatie -
Bosch - 2608000608 - Cilindru abraziv fara lamele, 100x19x100 mm, granulatie -
Makita - 794381-9 - Cilindru abraziv cu bumbac, 100x-x120 mm, granulatie -
Makita - P-18029 - Cilindru abraziv cu pasla, 100x-x120 mm, granulatie 180Istoricul tau de navigare
Pachet Bosch - GRW 18V-120 + ProCORE - Masina de amestecat, 120 mm + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Pachet Bosch - GWS 18V-11 S + ProCORE - Polizor unghiular, 125 mm + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Pachet Einhell - TE-DY 18 Li PXC - Masina de insurubat, valiza plastic + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah
Pachet Raider - RDP-SJS20 + RDP-R20- Fierastrau pendular + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 2 Ah
Pachet Bosch - GLF 18V-8 + GBA - Masina de frezat, 6, 6.35, 8 mm + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Pachet Einhell - TE-AV 18/15 Li C PXC- Aspirator pentru cenusa, 100 mbar + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah
Pachet Yato - YT-07020 + YT-23248 - Masina de gresat cu 1 acumulator, Li-Ion, 18 V, 3 Ah, 620 bar + Compresor auto, 11 bar
Pachet Einhell - TP-HD 18/26 Li BL PXC + Twinpack + 4514095 - Rotopercutor SDS-Plus, 2.6 J, valiza plastic + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Pachet Bosch - GBH 180-LI + GBA + GAL 18V-40 - Rotopercutor SDS-Plus, 2 J + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah
Pachet Bosch - GAS 18V-1 + ProCORE + GAL 1880 CV - Aspirator, 60 mbar + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Pachet Einhell - TC-ID 18 Li PXC - Masina de gaurit si insurubat cu percutie + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah
Pachet Raider - RDP-SPAG20 + RDP-R20 - Polizor unghiular, 125 mm + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 2 Ah
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]