| Atribute esentiale | |
|---|---|
| Clasa de utilizare | Hobby |
| Lungime utila | 38 mm |
| Lungime totala | - mm |
| Latime de lucru | 9.5 mm |
| Cantitate | 1 buc |
| Raza | - mm |
| Caracteristici operationale | |
|---|---|
| Domeniu de folosire | lemn |
| Sistem de prindere | |
|---|---|
| Diametru tija | tija 8 mm |
| Vrei sa compari cu alt produs din gama ? Click  Aici  |
|---|
Fii primul care evalueaza acest produs si ajuta alti clienti sa aleaga informat
Scrie un reviewIstoricul tau de navigare
Makita - D-18661 - Disc taiere metal, 115x22.2x2.5 mm, 1 buc
Bosch - EXPERT SDS plus-7X - Burghiu SDS-Plus, 16x950x1000 mm, beton armat
Raider - 090328 - Saci aspirator, reziduuri uscate, RD-WC07, 3 bucati
Bosch - 2608595423 - Prelungitor 1/4 inch hexagonal pentru burghie plate Self Cut Speed, 305 mm
Yato - YT-2260 - Cleste taietor electrician, 0.5-1.5 mm2, 125 mm
Bosch - L-BOXX Contractor 322 - Valiza speciala L-Boxx, 432x559x322 mm, gama mixta de scule
Ruris - 1215PP - Furtun, 15 m, 1/2 inch, 6 bar, 5-35 grade, tambur
Vorel - 49830 - Dispozitiv de legat fier beton, 240 mm
Sthor - 08819 - Panza fierastrau circular, lemn, 160x20x2 mm, 18 dinti
Unior - 605CR - Surubelnita cu varf plat, 0.6x3.5x100 mm, crom vanadiu molibden
Unior - 197/2AZX - Capat cheie tubulara cu profil ZX M18, 80 mm, 3/4 inch
Puteti alege ridicarea comenzilor din noul punct de ridicare din Bulevardul Tudor Vladimirescu, nr 41, Sector 5, Bucuresti. Va rugam ca dupa plasarea comenzii sa asteptati SMS-ul care confirma faptul ca produsele din comanda sunt pregatite pentru ridicare.
[Click AICI pentru detalii]